Príprava: Sabinov 2:0 Záhradné

07.02.2013 12:04

Napriek futbalovému drilu v príprave, v zápasoch víťazne

V uplynulý víkend pokračovala príprava štvrtoligového Sabinova dvomi stretnutiami. V oboch boli Sabinovčania úspešní a zvíťazili rovnakým výsledkom 2 : 0.
V sobotu privítali na umelej tráve celok šiestej ligy zo Záhradného. Mužstvo vedené trénerom Merkovským dlho odolávalo domácim, ktorí sa presadili až minútu pred koncom prvého dejstva. Úspešným strelcom bol Lapoš. V druhej časti hry sa aj po väčšej obmene, hlavne v kádri domácich, hral opäť pomerne vyrovnaný duel. Domáci útočník Vranko, ktorý po operácii ramena skúšal prvý raz vybehnúť na ihrisko, osem minút po príchode strelil druhý úspech domácich. Žiaľ po desiatich minútach pobytu na ihrisku sa pre zranenie musel porúčať.
MFK Slovan Sabinov – TJ Družstevník Záhradné 2 : 0 (1 : 0)
Góly : 44. Lapoš, 68. Vranko Milan
Rozhodoval : Béreš M.
MFK Slovan - prvý polčas : Huba – Sochovič R., Andraščík Ľ., Lukáč, Dedina M. – Futej T., Andraščík M., Bašista, Kolpák Ľ. - Dlugoš, Lapoš
druhý polčas : Zlatohlavý –Sochovič R., Janiga, Novotný, Dedina M. - Kocúrek, Bašista, Kolpák Ľ., Futej T. (od 60. do 70. Vranko M.) - Futej P., Sochovič D.

TJ Družstevník : Vaško (30. Staško) – Varga, Sivák, Krajňák R., Luterančík J. – Grešák, Stach, Štofko, Krajňák M. – Sokol, Fedor
druhý polčas : Staško (70. Kmec) – Staš, Krajňák R., Varga, Bortňák – Vydumský, Štofko, Sokol, Kačmár – Mochňák, Fedor